Auteur Topic: Fraudeurs verhuren Z-platen  (gelezen 2027 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline jozef

  • Administrator
  • Meer dan expert
  • *****
  • Berichten: 12.597
  • Geslacht: Man
  • Viva Bavaria !
Fraudeurs verhuren Z-platen
« Gepost op: dinsdag 03 april 2007 - 18:06:08 »
Krantenartikel of link ernaar verwijderd op verzoek van REPROCOPY.

Het ligt evenwel niet in onze mogelijkheden om een versie van deze site waarop het verwijderde krantenartikel nog wel voorkomt te verwijderen van de diverse webarchiefsites.
"Ich misstraue Menschen, die Hunde nicht mögen. Aber ich traue jedem Hund, der Menschen nicht mag."

Offline Patte

  • Gevorderde
  • ***
  • Berichten: 102
Re: Fraudeurs verhuren Z-platen
« Reactie #1 Gepost op: zaterdag 21 april 2007 - 17:22:58 »
In Anderlecht / Vorst juist hetzelfde. Het probleem is dat er voor een degelijk aanpak een grootschalige aktie dient ondernomen te worden. Zo ben ik er al dikwijls gepasseerd maar is het moeilijk om, gelet op het grote aantal, controle uit te oefenen.

Weet dat het artikel 21 van het K.B. betreffende de commerc. platen bepaalt dat de politieambtenaar de platen ambtshalve in beslag mag nemen. Dat doet het meeste zeer. De boetes zo niet.

Los hiervan kan steeds een bijkomend fiscaal pv worden opgesteld voor het ontduiken van de verkeersbelasing. Het probleem is dat dit op de openbare weg dient worden vastgesteld.