Christophoros
Forumgemeenschap => Praatcafé => Topic gestart door: jozef op maandag 23 januari 2012 - 22:53:27
-
Gestolen BMW op twee uur tijd terug gevonden dankzij sms'je
http://www.gva.be/nieuws/binnenland/aid1109490/gestolen-bmw-op-twee-uur-tijd-terug-gevonden-dankzij-sms-je-2.aspx
-
Interessant systeem.
Werkte zelfs bij slechte GSM verbinding (met wat vertraging)
-
ik heb ook zo'n ding in de boot
1 sms en ik krijg de positie waar hij ligt
handig na een nachtje stappen :D
als hij verder dan 100 mtr verplaatst wordt stuurt hij zelf een sms
-
Maar beetje schurk heeft toch al een systeempje bij waardoor hij alle signaal kan blokken, in en out.
-
Maar beetje schurk heeft toch al een systeempje bij waardoor hij alle signaal kan blokken, in en out.
Idd, maar dan kan ´beetje schurk´ zijn eigen GSM niet gebruiken in en rondom de gestolen auto.
http://www.waarmaarraar.nl/pages/re/20499/Gsm-jammers_razend_populair.html
Of inpakken in folie ;D
http://www.hln.be/hln/nl/958/iHLN/article/detail/470744/2008/10/30/Treinmaatschappij-blokkeert-gsm-signalen-in-wagons.dhtml
Of opladen in ´GSM-dichte´ vrachtwagen.
-
Zeer slimme dieven zullen dit allemaal doen, maar met zoveel intelligentie kan je een standvastiger inkomen verdienen in legale activiteiten.
-
Het is nog maar de vraag of legale activiteiten onder Di Pupo nog lonen. Het evenwicht is alvast een heel stuk opgerukt in de richting van de criminele sector.
-
Ik heb al weet van gestolen vrachtwagens waar de "tracer" teruggevonden werd in de graskant op enkele meters waar het voertuig stond voor het gestolen werd.