Christophoros
Forumgemeenschap => Praatcafé => Topic gestart door: jozef op woensdag 19 december 2012 - 21:16:34
-
Eén op de vijf rijdt zonder licht
Een op de vijf autobestuurders rijdt rond met slechte voor- en achterlichten of zelfs helemaal zonder licht. [...]
http://www.gva.be/nieuws/binnenland/aid1299776/een-op-de-vijf-rijdt-zonder-licht.aspx
-
Tijd dat ze die boetes van 150 euro gaan cashen, geen parkeerwachter of anonieme ster die zoveel kan opbrengen.
1 op 5 is inderdaad wat je tegenwoordig ziet, vaak beide lampen kapot en ook nog een stadslicht eruit, rijden ze tegen 120 met de verlichting van een fiets rond. ???
Ook de aftermarket ledlichten, naargelang hoe het aangesloten is hebben ze vooraan inderdaad licht maar achteraan volledig in het duister.
Maar vanmorgen 2 streepjes mist en iedereen direct zijn mistlamp aan, kennen die de regels echt niet?
100 meter is toch ca. 2 verlichtingspalen, als ik er 10 tel spreken we van 500meter. >:(
Als ik met de vrachtwagen moet rijden controleer ik dagelijks de lichten, we hebben een stuk of 10 vrachtwagens en een 20 tal trailers, wie was de vorige chauffeur? Nee controleren, gisterenmiddag kon ik de vrachtwagen voor vandaag al klaarzetten, 2 breedtelichten kapot, die werden onmiddellijk vervangen door de garagist.
-
Maar vanmorgen 2 streepjes mist en iedereen direct zijn mistlamp aan, kennen die de regels echt niet?
Wees gerust: over 3 weken zie je er nog rondrijden met mistachterlichten die ze vandaag aangestoken hebben.