Christophoros

Forumgemeenschap => Humor => Topic gestart door: Inazuma op donderdag 20 maart 2014 - 19:45:54

Titel: Filip de Stoute
Bericht door: Inazuma op donderdag 20 maart 2014 - 19:45:54
Soms is de realiteit amusanter dan de mopjes ...

http://www.gva.be/nieuws/binnenland/aid1556283/koning-filip-krijgt-tientallen-flitsboetes-in-de-bus.aspx

Citaat
Heel wat overtreders van wie de nieuwe nummerplaat met '1' begint, werden onterecht gelinkt aan de plaat van koning Filip.
Titel: Re: Filip de Stoute
Bericht door: bert.covens op vrijdag 21 maart 2014 - 13:33:47
Tsja, de gendarmerie in Frankrijk is blijkbaar niet veel snuggerder dan hun Belgische collega-flikken.

Als er een PV wordt uitgeschreven op naam van een staatshoofd van een buurland, zou een beetje normale mens zich daar toch vragen moeten bij stellen, en ff checken wat er aan de hand is.  En het ging niet enkel om snelheidsboetes, doch ook om foutparkeren.  Of zou dat laatste toch kloppen en een familietrekje zijn ?  

Naja, vooral niet dubbelchecken hé mannen.  Zelfs nog reminders voor tientallen PV's sturen naar dat staatshoofd.  Joost alleen mag weten hoeveel sukkelaars er een onterechte PV in de bus kregen door een nonchalante houding bij het opstellen en verwerken van de gegevens.  En die uit schrik maar betaalden om van de zever vanaf te zijn.

De échte overtreders hunnen dag is goed: zijn gaan vrijuit volgens het artikel.   :D
Titel: Re: Filip de Stoute
Bericht door: Inazuma op vrijdag 21 maart 2014 - 16:14:43
Ik gok op automatische verwerking ...
Titel: Re: Filip de Stoute
Bericht door: bert.covens op vrijdag 21 maart 2014 - 16:34:17
Ik gok op automatische verwerking ...

Ja, voor de snelheidsovertredingen.  Maar ook bij de inbreuken wegens foutparkeren ?