Christophoros

Forumgemeenschap => Praatcafé => Topic gestart door: jozef op maandag 28 september 2015 - 14:21:00

Titel: Bestuurder rijdt met opzet in op groep wielertoeristen
Bericht door: jozef op maandag 28 september 2015 - 14:21:00
Citaat van: GVA
Bestuurder rijdt met opzet in op groep wielertoeristen

De politie bevestigt dat hij kort voor hij De Kanaalspurters probeerde omver te maaien al andere fietsers had proberen te rammen.

http://www.gva.be/cnt/dmf20150928_01890373/bestuurder-rijdt-met-opzet-in-op-groep-wielertoeristen

Niet te geloven wat voor geestesgestoorden er rondrijden.

Je kunt een hekel hebben aan wielerterroristen, maar dat is toch geen reden om ze dan maar aan te rijden.
Titel: Re: Bestuurder rijdt met opzet in op groep wielertoeristen
Bericht door: bert.covens op maandag 28 september 2015 - 14:45:36
Citaat
De politie zette de achtervolging in en kon de dader vatten. Hij was niet onder invloed, maar zijn stoppen waren zondagmorgen helemaal doorgeslagen. De politie bevestigt dat hij kort voor hij De Kanaalspurters probeerde omver te maaien al andere fietsers had proberen te rammen.

Jongens, toch.

Citaat
De man werd zondag gecolloqueerd.

Oef.
Titel: Re: Bestuurder rijdt met opzet in op groep wielertoeristen
Bericht door: JC op maandag 28 september 2015 - 14:57:34
Hij had in ieder geval een rijk jachtgebied uitgekozen. De Dijkbaan is zeer populair bij fietsers. Het is de kortste weg tussen Vorselaar en Herentals en is mooi gelegen tussen weiden en bossen. Er lopen enkele fietsroutes voorbij, op een zonnige zondagmorgend is het er dus echt druk met fietsers.