Christophoros
Forumgemeenschap => Humor => Topic gestart door: bert.covens op woensdag 30 september 2015 - 19:24:55
-
Ja, ik weet het. Het is op geen enkele manier verkeersgerelateerd. Maar ik vond 'm nu wel ZO maf :
http://www.hln.be/hln/nl/17541/Het-leukste-van-het-web/article/detail/2472612/2015/09/29/Dit-arme-vrouwtje-hoopte-op-haarmousse-toen-ze-spuitbus-met-isolatieschuim-leegspoot.dhtml?utm_content=nieuws&utm_campaign=socialredactie&utm_medium=hootsuite&utm_source=hln
-
Ze ziet er toch niet zo slecht uit met dat product in haar haar.
Ziekenhuis? Die zullen er ook niet veel meer kunnen mee aanvangen dan een kapper met een goede schaar zeker. Je kunt moeilijk haar hoofd in terpentijn of in white spirit steken hé.
Nu: het is minder erg dan die twee jonge meiden met de Mercedes van papa. Terwijl de passagierster rechts vooraan haarspray op haar haren aan het spuiten was, stak de bestuurster een sigaret aan. Ze reed van het verschieten tegen een betonnen bloembak, en van de interieurbekleding blijft niet veel over.
https://www.youtube.com/watch?v=W-KBe12RWO4