Christophoros

Forumgemeenschap => Praatcafé => Topic gestart door: JC op maandag 29 mei 2017 - 11:04:04

Titel: GTA in Harelbeke en Deerlijk?
Bericht door: JC op maandag 29 mei 2017 - 11:04:04
Uit De Standaard:

http://www.standaard.be/cnt/dmf20170529_02901955 (http://www.standaard.be/cnt/dmf20170529_02901955)

Meerdere carjackings, meerdere doden, ... Het lijkt wel op een potje GTA!
Titel: Re: GTA in Harelbeke en Deerlijk?
Bericht door: jozef op maandag 29 mei 2017 - 15:18:37
Dan wil je al eens iemand gaan helpen die onder een vrachtwagen gereden is...

Citaat van: De Standaard
Het koppel kon nog net mee in hun eigen wagen springen, voor de carjacker ermee wegreed.

Wat achteraf niet echt een goede beslissing lijkt geweest te zijn: de vrouw zwaargewond, de man dood.

Ik zou integendeel gedaan hebben wat ik kon om zo snel mogelijk ver weg te zijn van die gevaarlijke crimineel. Een mensenleven is veel meer waard dan een auto.

Ik heb natuurlijk gemakkelijk praten, maar de betrokkenen hebben onder zeer zware stress extreem snel moeten beslissen.
Titel: Re: GTA in Harelbeke en Deerlijk?
Bericht door: bert.covens op maandag 29 mei 2017 - 20:52:05
Citaat
Nog volgens VTM Nieuws zou de carjacker gevlucht zijn na een geval van huiselijk geweld. De man zou zijn vrouw met een mes hebben neergestoken.

Als deze info klopt (en onder voorbehoud daarvan) .....

Hoe het zo ver kan komen, dat iemand z'n partner wat wil aandoen met een mes, is al moeilijk te vatten.  Maar ik snap nog veel minder wat deze man bezielt om onschuldigen, die niks met zijn privé-situatie te maken hebben, mee de dieperik in te sleuren.
Titel: Re: GTA in Harelbeke en Deerlijk?
Bericht door: jozef op maandag 29 mei 2017 - 22:58:10
Mensen die denken dat ze niets meer te verliezen hebben, zijn uiterst gevaarlijke mensen.

Waarom gaan sommige mensen die uit het leven willen stappen, daartoe spookrijden, wijl de kans reëel is dat ze de aanrijding overleven, en er toch manieren genoeg zijn om te vermijden dat onschuldige medemensen daarbij zwaar gewond, voor de rest van hun leven verminkt of gedood worden, met alle gevolgen vandien voor de nabestaanden.