Christophoros

Forumgemeenschap => Praatcafé => Topic gestart door: svenn op zondag 15 juli 2018 - 20:08:17

Titel: Slimme brol ...
Bericht door: svenn op zondag 15 juli 2018 - 20:08:17
https://www.hln.be/ihln/multimedia/slim-verkeersbord-zet-bellende-automobilist-voor-schut~ad026a84/

Dus een "slim verkeersbord" zet klakkeloos de chauffeur "voor schut" als er maar een signaal is in die auto.
Of dat signaal nu van een blue-tooth, passagier of kindjes op de achterbank komt, maakt dus niet uit ... :D
Er zijn genoeg mensen die met maps-google, waze of ander verkeerssite met G2-3-4 op rijden en waarbij de gsm hands-free is en het toestel vast staat, hangt of ligt.
En wat met de (meestal duurdere) voertuigen waar zo'n gps-ping in zit ?
Wat zou dat ding doen als er een voetganger voor dat bord/systeem oversteekt ? :)

Ik denk dat op de eerste plaats het bord zichzelf voor schut zet, maar vooral diegene die de beslissing namen om de test te doen !
Gelukkig is dit in VK en als zij dat al als "slim" definiëren is 't mss maar 't beste dat ze de Brexit doen.   ;D
Curieus of de Belgische evenknieën hier ook geld aan gaan weggooien ...
Titel: Re: Slimme brol ...
Bericht door: jozef op maandag 16 juli 2018 - 16:45:27
Dat is inderdaad brol. Mijn BMW heeft een SIM-kaart van BMW, en als hij niet in een ondergrondse parking staat, heeft hij 24 uur per dag GSM-contact met BMW in München.