Christophoros
Verkeersvragen en -discussies => Verkeersbeleid => Topic gestart door: JC op dinsdag 15 april 2008 - 11:09:28
-
Uit De Standaard
Bromfiets krijgt nummerplaat
Krantenartikel verwijderd op verzoek van REPROCOPY.
Het ligt evenwel niet in onze mogelijkheden om een versie van deze site waarop het verwijderde krantenartikel nog wel voorkomt te verwijderen van de diverse webarchiefsites.
-
Eindelijk. Nu nog de fietsen om ook de baldadigheden van de fietsers in te perken. :)
-
idd eindelijk.
Gij in uw auto maar 30 proberen te houden in zo'n verrekte zone 30 terwijl er naast u zo'n plezante aan 45 voorbij snort.
Zelfde hier op't dorp, je mag daar 50, iedereen doet dan ook 50. Soms halen de brommers u dan nog in...
-
Voor bromfietsen vind ik het prima aangezien het gemotoriseerde voertuigen zijn die niet zelden zijn opgefokt.
Gelukkig kan de fietser nog met 45 km/uur voorbij vlammen. ;D
Zonder kilometerteller weet je niet hoe hard je rijdt, oom agent. :)
Goed getrainde fietsers kunnen overigens zelfs kruissnelheden halen van +60 km/uur, sprintsnelheden van 70 km/uur (rara, hoe kan dat?). ;)
Fietsers een nummerplaat? Laten we het niet overdrijven!
Er zijn goede redenen waarom ze die juist al sinds een lange tijd hebben afgeschaft.