Gezellig met een oplegger zo'n dingen.
Om zot van te worden op den duur als je dat wekelijks een paar keer tegenkomt.
En ja, dan gebeuren er ongevallen.
Ooo stoute chauffeurs als ze in een boeregat in de gracht sukkelen of iets anders tegenkomen.
Gisteren nog zag ik de vonken en het steengruis wegvliegen door mijn spiegels toen ik de grond raakte tijdens een poging om een rotonde op te rijden.
De bevestiging van 1 van de mazouttanks die de grond raakte toen ik noodgedwongen over de vluchtheuvel moest rijden om op de rotonde te geraken.
Nochtans had ik voordien helemaal links van de weg gaan spookrijden om rechts niet op het voetpad terecht te komen en de verkeersborden en paaltjes niet plat te rijden.
Tussen de zijkant van mijn remorque en de omgekeerde driehoek ging ik in ieder geval mijn vinger niet tussen steken of die was geplet, zo dicht zat ik dus, en nog niet voldoende.
Gelukkig geen zichtbare schade aan mijn voertuig.
Die vluchtheuvel (het zoveelste knoeiwerk).... het laatste van mijn zorgen.

En ja, ik moest daar langs. Zoals dagelijks minstens 1 van ons bedrijf alleen al om een volle oplegger te leveren 300 meter in die straat.