De onschuldige chauffeurs kunnen hierdoor ook minder veiligheidsafstand houden zonder de hele tijd ingehaald te worden.
Inderaad, goed dat er eindelijk eens een politicus roept dat er meer tegen opgetreden moet worden al is het wel heel erg laat. Maar beter laat dan nooit.
Een hogere straf is wel weinig nuttig wanneer de pakkans zo laag is als op dit moment het geval is. Er is te weinig verkeerspolitie op de weg (ja, om te speedgunnen

), gewone politieagenten treden hier weinig tegen op wanneer ze het zien, de camera wordt hier niet voor ingezet...
Ik raad CD&V'er aan om er ook op aan te dringen dat de politie veel meer doet om dit te handhaven.
Wat heb je aan al dat overdreven flitsen wanneer de automobilisten als dominosteentjes achter elkaar zitten, sommigen door gebrek aan inzicht, anderen omdat ze niet willen dat er de hele tijd mensen inhalen om recht voor jouw neus in te voegen in het zogenaamde gat.